Kurzy

"Vaše tělo je drahokam, pečuji o něj starostlivě a s láskou."

Kurzy - Růženka = nedílná součást vašeho pilíře odpočinku, pohybu a stravování.

Kurzy na Růžence, které pořádám již několik let jsou určeny ženám. Krásné a svobodné pracujeme na plné úvazky v zaměstnáních a domů se vracíme pečovat o domácnost a děti. Je těžké se v tomto kolotoči zastavit, odpočinout si a zregenerovat. A právě to najdete na mých relaxačních a výukových kurzech na Růžence.

Víkendové kurzy vždy pořádám ve spolupráci se zajímavými lidmi, společně sdílíme jejich znalosti a dovednosti. Společně cvičíme, vaříme a odpočíváme. Pilates, jóga, nádherná jesenická příroda, ochutnávka pětielementové kuchyně inspirované tradiční čínskou medicínou, spojená s odpočinkem, masážemi, aromaterapií, relaxací a wellness, to vše vám nabízím na svých kurzech v Apartmánech - Růženka.

Aktuální akce

Apartmány - Růženka, Lipová - lázně, Jeseníky
Příprava na jarní kurz na Růžence v termínu  20.3. - 22.3. 2020
Host: Ing. Alena Naďová, Čarokvítí

Pojďte s námi naslouchat probouzející se jarní přírodě jesenických hor a dozvědět se tak více o bohatství, které nám jarní příroda pro naše zdraví nabízí. Budeme společně naslouchat krásnému vyprávění Alenky Naďové o rostlinách, bylinkách a jarních květech. Společně oslavíme návrat slunce, zahodíme starosti a odpočineme si. Připravíme se tak na zvládání jarní únavy, pomocníky nám budou nejenom bylinky, ale i aromaterapie. Těším se na Vás Šárka.

Koncepce kurzů

Jarní kurzy - po zimě vyčerpaný organismus společně nastartujeme, zbavíme všeho starého a nepotřebného a postavíme se čelem k novým výzvám. Jaro je čas zrození, příroda mění svou energii, je s námi velice intenzivně propojena, začíná nový biologický rok. Naučíme se jí společně naslouchat a vyrovnat se tak s jarní únavou, s důležitým ochranným signálem těla, který nás varuje před přetížením.

Podzimní kurzy - náš čas k tomu, kdy se společně zastavíme, zpomalíme a zklidníme náš organismus. Některé věci v našem životě necháme jít, vytřídíme to co nám už neslouží, co nás zlobí a rozesmutňuje. Podzim je čas naplňování a dozrávání, příroda už nebují, ale dozrává a utišuje se. Stejně tak my společně získáme duševní klid, rovnováhu a nasbíráme energii potřebnou pro další náročné zimní období.

Zvýhodněné nabídky pro klienty Relax - Růženka.

Všichni mí klienti mohou čerpat věrnostní slevy na masáže a mají možnost využít zvýhodněných cenových podmínek na výrobky těchto značek:

  • Česká aromaterapeutická kosmetika nejvyšší kvality Yasminka. 
  • Česká certifikovaná přírodní a BIO kosmetika Nobilis Tilia.
  • Česká aromaterapeutická kosmetika Original ATOK.
  • Ruční výroba přírodní kosmetiky, mýdel s kozím mlékem, bylinkových šampónů a keramických doplňků MÝDLÁRNA ROZMARÝNKA.

  • AMANDE LUX - přírodní kosmetika a originální niche parfémy nejstarší francouzské parfumerie Galimard s tradicí od roku 1747.

  • Life Mine - z pramenu života - pomůcky pro kosmetiku, manikúru, pedikúru, koupele, sauny a masáže.