Kurzy

"Vaše tělo je drahokam, pečuji o něj starostlivě a s láskou."

Kurzy - Růženka = aktivní odpočinek v pohybu na cestě k bylinkám a aromaterapii.

Ženy, krásné a svobodné pracujeme na plné úvazky v zaměstnáních a domů se vracíme pečovat o domácnost a děti. Je těžké se v tomto kolotoči zastavit, odpočinout si a zregenerovat tělo i mysl. A právě to najdete na mých relaxačních a výukových kurzech.

Zážitkové kurzy, které pořádám již několik let, jsou určeny převážně ženám. Mé kurzy jsou zaměřené na aromaterapii, bylinky a celkově na zdraví a odpočinek ženského organismu. Společně se učíme, cvičíme, vaříme a odpočíváme, to vše v prostředí nádherné přírody Vysočiny. Na speciální kurzu "Ženské pánevní dno v propojení" vás pak čeká zdravotní cvičení, cvičení Pilates a metoda 3x3 Renaty Sahani pro správnou aktivaci pánevního dna. Zážitkové kurzy probíhají na Vysočině v krásné Chalupě Navrátilce, Mirošov, 592 55.

"Dopřejte si zastavení v každodenním shonu, užívejte a věnujte čas jen sami sobě."

AKTUÁLNĚ - KURZY  V  ROCE  2023

Přihlášky na kurzy zasílejte na email: sarka@ruzenka.eu 

Případně telefonicky na 737 724 131.

KURZY - VZDĚLÁVACÍ s AROMATERAPIÍ


ZÁKLADY AROMATERAPIE

STUDIO ZDRAVÍ NEDVĚDICE, Nedvědice 103
Termín pátek 17.11. 2023, od 13:00 do 17:00 hod.

STUDIO KUCHTY TIŠNOV, Brněnská 2
Termín neděle 19.11. 2023, od 13:00 do 17:00 hod

Co se na kurzu naučíte:
- Co je to aromaterapie.
- Co je to éterický olej, jak a z čeho se získává.
- Nosiče éterických olejů.
- Aplikace a účinky éterických olejů.
- Zásady bezpečného použití éterických olejů.
- Jak vlastně správně začít s aromaterapií.
- Vytvoříte si vlastní aromaterapuetickou směs.

Přihlášky na:
Cena 850,- Kč
Email: sarka@ruzenka.eu 
Tel.: 737 724 131


Masérská a trenérská škola
Mgr. Romana Šimáčka, LL.M., MBA

Třídenní kurz Aromaterapeutické celostní masáže.

Brno, Čichnova 23, termín 19.05. - 21.05. 2023
Brno, Čichnova 23, termín 24.11. - 26.11. 2023

Třídenní kurz 
Aromaterapeutická celostní masáž

Více a přihlášky na stránkách školy, odkaz zde.

- Aromaterapeutická masáž je nejkomplexnějším ošetřením těla. Je dokonalým rituálem zdraví a krásy, který zbavuje únavy a napětí. Propojením konkrétních masážních postupů a účinků éterických olejů dochází k harmonizaci fyzického a duševního zdraví člověka, pomáhá tak účinně předcházet onemocněním.
- Aromaterapeutická masáž nás úžasně propojuje s přírodou. Správným zvolením éterických olejů a rostlinných olejů vytváříme jedinečnou směs pro cílené ošetření klienta na jeho aktuální obtíže. Přírodní účinky jsou v tomto případě velmi silné, masáž tak působí léčebně při fyzických obtížích, příznivě ovlivňuje psychickou rovnováhu, nervový systém a emoce, spouští samoléčebný proces organismu a pomáhá tělu dodat energii a vitalitu.

- Aromaterapeutická masáž je dokonalým propojením aromaterapie a doteku. Dotek je základním prvkem každé masáže, ale již tisíce let jsou známé jeho blahodárné účinky ve spojení s vonnými oleji. Tato luxusní masáž je jedinečným celostním pohledem v péči o klienta. Vliv přírodních silic na limbický systém ve spojení s farmakologickými účinky éterických olejů a síla vlastního doteku aromaterapeuta, jsou dokonalou holistickou technikou, která přináší klientovi hlubokou relaxaci a regeneraci organismu. 

KURZY - BYLINKOVÉ a POHYBOVÉ


SEMINÁŘ JAK SPRÁVNĚ AKTIVOVAT PÁNEVNÍ DNO

STUDIO ZDRAVÍ NEDVĚDICE, Nedvědice 103
Termín: 14.10.2023 od 13:00 hod. do 17:00 hod.

Co se na kurzu naučíte:

- Anatomii ženského pánevního dna v kostce.
- Jak správně aktivovat pánevní dno.
- Jednoduchou sestavu cviků pro vaši každodenní praxi.

Přihlášky na:
Cena 750,- Kč
Email: sarka@ruzenka.eu
Tel.: 737 724 131


ŽENSKÉ PÁNEVNÍ DNO V PROPOJENÍ

Chalupa Navrátilka, Mirošov 7
Termín: 28.6. - 30.6. 2024, podrobnosti viz níže


Odpočinek, pohyb, moudrost učení a více o mých zážitkových kurzech pro ženy.

Kurzy - vzdělávací s aromaterapií. 

- jsou plné vůní, tvoření a dobré nálady. Nechají vás zapomenout na běžné starosti, jsou skvělým osvěžením všedních dnů a časem, kdy se můžete věnovat jen sami sobě a péči o vaše tělo.

Kurzy jsou výukové se zaměřením na aromaterapii a v odborných kurzech pod záštitou Masérské a trenérské školy, Mgr. Romana Šimáčka, LL.M., MBA, jsou určeny nejenom zájemcům, kteří se chtějí o aromaterapii něco více dozvědět, ale jsou zacíleny i na masérskou praxi.

Na všech těchto kurzech si vždy najdeme chvilku vyrobit si něco voňavého a jedinečného jenom pro vás. Tak si trochu té úžasné přírodní péče odnesete i domů.

Kurzy - pohybové a zdravotní.

- jsou zaměřeny na práci s pánevním dnem, jsou určeny všem ženám. Mladá, zralá, štíhlá či baculka, všechny totiž máme pánevní dno a jeho stav významně ovlivňuje náš život ŽENY. Každá z nás by měla o něj umět správně pečovat a to i preventivně.
Zdravé pánevní dno je totiž nejen úleva od bolestí bederní páteře, pomoc při otěhotnění či s problémy se stresovou inkontinencí, ale především i vášnivý oheň uvnitř nás.
Jemné mobilizační techniky a cvičení podle paní Mojžíšové, hormonální jóga Dinah Rodrigues, pánevní dno z pohledu pilates a metody 3x3 Renati Sahani, mnoho pohledů a mnoho propojení.

Kurzy - bylinkové.

Jarní kurz - na těchto kurzech společně po zimě nastartujeme vyčerpaný organismus, poznáme byliny, které nám pomohou načerpat energii. Jaro je čas zrození, příroda mění svou energii, je s námi velice intenzivně propojena, začíná nový biologický rok. Naučíme se jí společně naslouchat a vyrovnat se tak s jarní únavou, s důležitým ochranným signálem těla, který nás varuje před přetížením.

Letní kurz v období Slunovratu - 

Nejenom prarodiče vedli mé kroky životem, ale především moje máma mě učila lásce k přírodě a znalostem o jejích léčivých darech. Nikdy nezapomenu na chvíle strávené v nádherné přírodě Vysočiny, v lesích a na loukách, kdy jsme jako malé se sestrou chodily s mámou na sběr léčivek. Tehdy jsem sbíraly bylinky nejenom na zeleno, ale hlavně na čajové směsi, které máma pro nás na zimu každý rok připravovala. Dnes jsem jí za tyto chvíle moc vděčná. Bylinky stále ráda používám a na každém kurzu při společném vaření se jim vždy snažím věnovat, pomáhají nám k celkové regeneraci a relaxaci organismu. Dozvíte se o nich více, nejen o jejich uplatnění v kuchyni a jejich léčebné síle, ale také o použití ve starobylé aromaterapii.

FOTKY z proběhlých akcí najdete na mém facebooku.

Na kurzech pracujeme jen s přírodní produkty od českých výrobců.

Věřím v sílu přírody, českou kvalitu a ráda podporuji naši ekonomiku.