Kurzy

"Vaše tělo je drahokam, pečuji o něj starostlivě a s láskou."

Kurzy - Růženka = aktivní odpočinek v pohybu a cesta k bylinkám a aromaterapii.

Ženy, krásné a svobodné pracujeme na plné úvazky v zaměstnáních a domů se vracíme pečovat o domácnost a děti. Je těžké se v tomto kolotoči zastavit, odpočinout si a zregenerovat tělo i mysl. A právě to najdete na mých relaxačních a výukových kurzech.

Prožitkové kurzy, které pořádám již několik let, jsou určeny převážně ženám. Mé kurzy jsou zaměřené na aromaterapii, bylinky a celkově na zdraví a odpočinek ženského organismu. Společně se učíme, cvičíme a odpočíváme, to vše v prostředí nádherné přírody Vysočiny. Na speciální kurzu "Ženské pánevní dno v propojení" vás pak čeká zdravotní cvičení, cvičení Pilates a metoda 3x3 Renaty Sahani pro správnou aktivaci pánevního dna. Zážitkové kurzy probíhají na Vysočině v Chalupě Navrátilce, Mirošov, 592 55.

"Dopřejte si zastavení v každodenním shonu, užívejte a věnujte čas jen sami sobě."

AKTUÁLNĚ - KURZY  V  ROCE  2024

Přihlášky na kurzy zasílejte na email: sarka@ruzenka.eu 

Případně se hlaste telefonicky na 737 724 131.

PROŽITKOVÉ KURZY A SEMINÁŘE PRO ŽENY

ZAMĚŘENÉ NA FUNKČNÍ PÁNEVNÍ DNO, BYLINKY A AROMATERAPII


PROŽITKOVÝ KURZ  ŽENSKÉ PÁNEVNÍ DNO V PROPOJENÍ


SEMINÁŘ JAK SPRÁVNĚ AKTIVOVAT PÁNEVNÍ DNONěco málo více o mých prožitkových kurzech pro ženy.

- KURZY a SEMINÁŘE PRO ŽENY jsou zaměřeny na práci s pánevním dnem, jsou určeny ženám jakéhokoliv věku. Mladá, zralá, štíhlá či baculka, všechny totiž máme pánevní dno a jeho stav významně ovlivňuje náš život ŽENY. Každá z nás by měla o něj umět správně pečovat a to i preventivně. Zvu vás na malou výpravu k našemu středu, pánevnímu dnu. Budeme se učit vnímat naše pánevní dno nejenom jako pouhé svaly, ale zkusíme v něm najít centrum naší ženské síly. V propojení s aromaterapií a bylinkami, budeme společně pečovat o naši krásnou vnitřní ženu. Zdravé a funkční pánevní dno je totiž nejen úleva od bolestí bederní páteře, pomoc při otěhotnění či s problémy se stresovou inkontinencí, ale především i vášnivý oheň uvnitř nás. Těším se na vás, Šárka R.B. 

 Něco málo více o mně.

Jsem odborná aromaterapeutka, kosmetička a masérka, která se ve své praxi zabývá celostní péčí o ženy. Své zkušenosti předávám také na kurzech, které jsou prožitkové a věnují se bylinkám, aromaterapii a péči o ženské tělo, a to se zaměřením na problematiku pánevního dna. Bylinami a jejich účinky na lidské zdraví se zabývám už od mládí, aromaterapii jsem studovala na Institutu Aromaterapie v Praze. Co se týče znalostí z oblasti ženského pánevního dna, studovala jsem Školu pánevního dna Renaty Sahani a absolvovala jsem odborné kurzy vedené lékaři a fyzioterapeuty se zaměřením například na metodu Ludmily Mojžíšové, na ženské gynekologické potíže malé pánve, na problematiku pánevního dna v období těhotenství atd. více zde.

FOTKY z proběhlých akcí najdete na mém facebooku.