Kurzy

"Vaše tělo je drahokam, pečuji o něj starostlivě a s láskou."

Kurzy - Růženka = aktivní odpočinek v pohybu na cestě k bylinkám a aromaterapii.

Ženy, krásné a svobodné pracujeme na plné úvazky v zaměstnáních a domů se vracíme pečovat o domácnost a děti. Je těžké se v tomto kolotoči zastavit, odpočinout si a zregenerovat tělo i mysl. A právě to najdete na mých relaxačních a výukových kurzech.

Zážitkové kurzy, které pořádám již několik let, jsou určeny převážně ženám. Mé kurzy jsou zaměřené na aromaterapii, bylinky a celkově na zdraví a odpočinek ženského organismu. Společně se učíme, cvičíme, vaříme a odpočíváme, to vše v prostředí nádherné jesenické přírody. Na speciální kurzu "Ženské pánevní dno v propojení" vás pak čeká zdravotní cvičení, cvičení Pilates a metoda 3x3 Renaty Sahani pro správnou aktivaci pánevního dna. Zážitkové kurzy probíhají v Apartmánech - Růženka.

"Dopřejte si zastavení v každodenním shonu, užívejte a věnujte čas jen sami sobě."

AKTUÁLNĚ - KURZY  V  ROCE  2023

Přihlášky na kurzy zasílejte na email: sarka.vejrostova@apartmany-ruzenka.cz 

nebo objednejte v záložce E-shop. Dotazy telefonicky na 737 724 131.

KURZY - VZDĚLÁVACÍ s AROMATERAPIÍ


ZÁKLADY AROMATERAPIE

INSPIRO TIŠNOV
Termín 22.1. 2023, od 13:00 do 17:30 hod.

Co se na kurzu naučíte:
- Co je to aromaterapie.
- Co je to éterický olej, jak a z čeho se získává.
- Nosiče éterických olejů.
- Aplikace a účinky éterických olejů.
- Zásady bezpečného použití éterických olejů.
- Jak vlastně správně začít s aromaterapií.
- Vytvoříte si vlastní aromaterapuetickou směs.

Přihlášky na:
Cena 650,- Kč
Email: sarka.vejrostova@apartmany-ruzenka.cz 
Tel.: 737 724 131


Masérská a trenérská škola
Mgr. Romana Šimáčka, LL.M., MBA

Třídenní kurz Aromaterapeutické celostní masáže.

Brno, Čichnova 23, termín 19.05. - 21.05. 2023
Brno, Čichnova 23, termín 24.11. - 26.11. 2023

Třídenní kurz 
Aromaterapeutická celostní masáž

Více a přihlášky na stránkách školy, odkaz zde.

- Aromaterapeutická masáž je nejkomplexnějším ošetřením těla. Je dokonalým rituálem zdraví a krásy, který zbavuje únavy a napětí. Propojením konkrétních masážních postupů a účinků éterických olejů dochází k harmonizaci fyzického a duševního zdraví člověka, pomáhá tak účinně předcházet onemocněním.
- Aromaterapeutická masáž nás úžasně propojuje s přírodou. Správným zvolením éterických olejů a rostlinných olejů vytváříme jedinečnou směs pro cílené ošetření klienta na jeho aktuální obtíže. Přírodní účinky jsou v tomto případě velmi silné, masáž tak působí léčebně při fyzických obtížích, příznivě ovlivňuje psychickou rovnováhu, nervový systém a emoce, spouští samoléčebný proces organismu a pomáhá tělu dodat energii a vitalitu.

- Aromaterapeutická masáž je dokonalým propojením aromaterapie a doteku. Dotek je základním prvkem každé masáže, ale již tisíce let jsou známé jeho blahodárné účinky ve spojení s vonnými oleji. Tato luxusní masáž je jedinečným celostním pohledem v péči o klienta. Vliv přírodních silic na limbický systém ve spojení s farmakologickými účinky éterických olejů a síla vlastního doteku aromaterapeuta, jsou dokonalou holistickou technikou, která přináší klientovi hlubokou relaxaci a regeneraci organismu. 

KURZY - VÍKENDOVÉ a RELAXAČNÍ


BYLINY JARNÍ HORSKÉ PŘÍRODY

JESENÍKY, Lipová - lázně, Apartmány - Růženka
Termín: 28.4.2023 od 18:00 hod. - 30.4.2023 do 13:00 hod.

Pojďme se společně oprostit od všech starostí, uvědomit si jejich malichernost, otevřít oči i srdce přírodě, naučit se umět vidět její krásu. Společně načerpat síly z probouzející se jarní horské přírody a nabrat energii po náročné zimě.

A na co se můžete těšit? Na procházky krásnou jesenickou přírodou, sběr jarních bylinek a spoustu zajímavých informací pro vaši domácí lékárnu. Z darů přírody si společně vytvoříme voňavé ingredience do vaší kuchyně. Něco skvělého, lehkého a plného vitamínů si také společně uvaříme. Odvezete si domů vlastnoručně vyrobené "dobroty" pro vaše zdraví a věřím, že i mnoho zajímavých nových zkušeností. 

Ve volnu pak věnujte čas sami sobě. Dostupné wellness, masáže a odpočinek, který žena opravdu občas potřebuje, komplexně zregeneruje vaše těla. Co víc si na jaře můžeme přát :-). Těším se na vás, Šárka R.V.

Cena pobytu za osobu se snídaní 3.280,- Kč.

(Počet míst je omezen na 10 osob a 2 náhradnice.)
Rezervace:
sarka.vejrostova@apartmany-ruzenka.cz, Tel.: 737 724 131


PODZIMNÍ A ZIMNÍ AROMATERAPIE

JESENÍKY, Lipová - lázně, Apartmány - Růženka
Termín: 10.11.2023 od 18:00 hod. - 12.11.2023 do 13:00 hod.

Podzim je čas sklizně, ale nejen té z naší zahrady, je to doba kdy sklízíme i plody naší práce. Procházíme obdobím, kdy se často rádi zaposloucháme do klidné hudby, zapalujeme svíčky a vzpomínáme na to co jsme prožili. Období mezi létem a zimou, světlem a tmou, životem a smrtí, je obdobím hojnosti. V tomto čase "podle Pána Boha", v čase dlouhých zimních večerů, za sychravého počasí plného větrů, plískanic a chladu, si pojďme společně užít tepla vyhřátého domova plného opojných a uzdravujících vůní. 

A na co se můžete těšit? Na vůně, které posilují naši imunitu, na vůně co nás zahřejí u srdce a dopřejí nám skvělý odpočinek. Na spoustu informací o aromaterapii. Společně si vytvoříme krásné vánoční vůně do vašeho bytu a společně si něco zdravého a moc dobrého ukuchtíme z dostupných darů podzimu.

Ve volném čase je v blízkém okolí pro váš odpočinek dostupné wellness a masáže.  :-) Těším se na vás, Šárka R.V.

Cena pobytu za osobu se snídaní 3.280,- Kč.

(Počet míst je omezen na 10 osob a 2 náhradnice.)

Rezervace:
sarka.vejrostova@apartmany-ruzenka.cz, Tel.: 737 724 131

KURZY - POHYBOVÉ a ZDRAVOTNÍ


ŽENSKÉ  PÁNEVNÍ  DNO  V  PROPOJENÍ

Zdravotní cvičení, Pilates a metoda 3x3 Renaty Sahani, to vše PROPOJENO s aromaterapií, bylinkami pro ženy a tradicemi letního slunovratu.

Termín 15.6. 2023 od 18:00 hod  -  18.6. 2023 do 13:00 hod, Lipová - lázně, Apartmány Růženka.

Pojďme společně posílit naše tělo, najít odvahu potkat se se svou VNITŘNÍ ŽENOU a načerpat SÍLU SLUNCE přicházejícího léta. Propojení s dary přírody - aromaterapií a bylinkami nám pomůže nabrat sílu pro letní dny, pro čas, kdy si naplno plníme své plány a sny, které v nás doteď jen klíčily. Důvěra v sebe, sebevědomí, tvořivost, vitalita, vášeň a pomoc při problémech s inkontinencí a bolestmi v bederní páteři, to vše vás bude čekat v červnu na Růžence.

Ano, naučíme se jednoduché, ale efektivní cviky, které dostanou naše pánevní dno zpět do kondice, a to ať jste krátce či roky po porodu, chcete otěhotnět, trpíte inkontinencí, bolestí zad v bederní oblasti, či somatizujete svá trápení do podbřišku. Ale hlavně, a to je úplně nejdůležitější, přestaneme se na naše pánevní dno dívat jen jako na pouhý sval, naučíme se ho vnímat jako centrum síly našeho ženství a budeme s ním pracovat v několika rovinách, nejen v té fyzické, ale i v rovině emoční a energetické. 

Pro zlepšení efektu cvičení využijeme aromaterapii a bylinky vhodné pro nejrůznější ženská trápení, ale i potěšení. Povíme si jak vše používat bezpečně i v dalším životě. Zabrousíme i do tradic letního slunovratu a budeme v sobě probouzet ženskost a radost ze života. Bude to krásná cesta k našemu středu, pánevnímu dnu a k jeho tajemstvím ženské síly. Těším se na vás, :-) Šárka R.V.

Cena třídenního pobytu za osobu se snídaní 4.920,- Kč.
(Počet míst je omezen na 7 osob a 2 náhradnice.)
Rezervace: sarka.vejrostova@apartmany-ruzenka.cz, Tel.: 737 724 131

Odpočinek, pohyb, moudrost učení a více o mých zážitkových kurzech pro ženy.

Kurzy - vzdělávací s aromaterapií. 

- jsou plné vůní, tvoření a dobré nálady. Nechají vás zapomenout na běžné starosti, jsou skvělým osvěžením všedních dnů a časem, kdy se můžete věnovat jen sami sobě a péči o vaše tělo.

Kurzy jsou výukové se zaměřením na aromaterapii a v odborných kurzech pod záštitou Masérské a trenérské školy, Mgr. Romana Šimáčka, LL.M., MBA, jsou určeny nejenom zájemcům, kteří se chtějí o aromaterapii něco více dozvědět, ale jsou zacíleny i na masérskou praxi.

Na všech těchto kurzech si vždy najdeme chvilku vyrobit si něco voňavého a jedinečného jenom pro vás. Tak si trochu té úžasné přírodní péče odnesete i domů.

Kurzy - pohybové a zdravotní.

- jsou zaměřeny na práci s pánevním dnem, jsou určeny všem ženám. Mladá, zralá, štíhlá či baculka, všechny totiž máme pánevní dno a jeho stav významně ovlivňuje náš život ŽENY. Každá z nás by měla o něj umět správně pečovat a to i preventivně.
Zdravé pánevní dno je totiž nejen úleva od bolestí bederní páteře, pomoc při otěhotnění či s problémy se stresovou inkontinencí, ale především i vášnivý oheň uvnitř nás.
Jemné mobilizační techniky a cvičení podle paní Mojžíšové, hormonální jóga Dinah Rodrigues, pánevní dno z pohledu pilates a metody 3x3 Renati Sahani, mnoho pohledů a mnoho propojení.

Kurzy - víkendové a relaxační.

Jarní kurzy - na těchto víkendových kurzech společně po zimě nastartujeme vyčerpaný organismus, budeme relaxovat a čerpat energii. Zbavíme tělo všeho starého a nepotřebného a postavíme se čelem k novým výzvám. Ve volném čase nás čeká wellness, masáže a neskutečný odpočinek, který žena opravdu občas potřebuje. Jaro je čas zrození, příroda mění svou energii, je s námi velice intenzivně propojena, začíná nový biologický rok. Naučíme se jí společně naslouchat a vyrovnat se tak s jarní únavou, s důležitým ochranným signálem těla, který nás varuje před přetížením.

Podzimní kurzy - je naopak náš čas k tomu, kdy se společně zastavíme, zpomalíme a zklidníme náš organismus. Některé věci v našem životě necháme jít, vytřídíme to co nám už neslouží, co nás zlobí a rozesmutňuje. Podzim je čas naplňování a dozrávání, příroda už nebují, ale dozrává a utišuje se. Stejně tak my společně získáme duševní klid, rovnováhu a nasbíráme energii potřebnou pro další náročné zimní období.

Nejenom prarodiče vedli mé kroky životem, ale především moje máma mě učila lásce k přírodě a znalostem o jejích léčivých darech. Nikdy nezapomenu na chvíle strávené v nádherné přírodě Vysočiny, v lesích a na loukách, kdy jsme jako malé se sestrou chodily s mámou na sběr léčivek. Tehdy jsem sbíraly bylinky nejenom do školy, ale hlavně na čajové směsi, které máma pro nás na zimu každý rok připravovala. Dnes jsem jí za tyto chvíle moc vděčná. Bylinky stále ráda používám a na každém kurzu při společném vaření se jim vždy snažím věnovat, pomáhají nám k celkové regeneraci a relaxaci organismu. Dozvíte se o nich více, nejen o jejich uplatnění v kuchyni a jejich léčebné síle, ale také o použití ve starobylé aromaterapii.

Na kurzech pracujeme jen s přírodní kosmetikou od českých výrobců.

Věřím v sílu přírody, českou kvalitu a ráda podporuji naši ekonomiku.

Zvýhodněné nabídky pro klientky studia Relax - Růženka.

Všechny mé klientky mohou čerpat věrnostní slevy na masáže a mají možnost využít zvýhodněných cenových podmínek na výrobky těchto značek:

Zakládám si na podpoře českých výrobců.

  • Česká aromaterapeutická kosmetika nejvyšší kvality Yasminka. 
  • Česká certifikovaná přírodní a BIO kosmetika Nobilis Tilia.
  • Česká aromaterapeutická kosmetika Original ATOK.
  • Česká přírodní kosmetika Saloos.
  • Ruční výroba přírodní kosmetiky, mýdel s kozím mlékem, bylinkových šampónů a keramických doplňků Mýdlárna Rozmarýnka.