Kurzy

"Vaše tělo je drahokam, pečuji o něj starostlivě a s láskou."

Kurzy - Růženka = nedílná součást vašeho pilíře odpočinku, pohybu a stravování.

Ženy, krásné a svobodné pracujeme na plné úvazky v zaměstnáních a domů se vracíme pečovat o domácnost a děti. Je těžké se v tomto kolotoči zastavit, odpočinout si a zregenerovat. A právě to najdete na mých relaxačních a výukových kurzech. 

Prožitkové kurzy, které pořádám již několik let jsou určeny převážně ženám. Mé kurzy jsou tématicky zaměřené na aromaterapii a celkově na zdraví a odpočinek organismu. Víkendové kurzy pak pořádám ve spolupráci se zajímavými lidmi. Společně sdílíme jejich znalosti a dovednosti. Společně cvičíme, vaříme a odpočíváme. Zdravotní cvičení, pilates, nebo jóga ve spojení s nádhernou jesenickou přírodou. Společné vaření z českých bylinek inspirované Tradiční čínskou medicínou a Ájurvédou. Odpočinek, masáže, aromaterapie, relaxace a wellness, to vše vám nabízím na svých kurzech v Apartmánech - Růženka.

AKTUÁLNÍ  KURZY

Přihlášky na kurzy zasílejte na email:  sarka.vejrostova@apartmany-ruzenka.cz
dotazy telefonicky na 737 724 131.


KURZY - VZDĚLÁVACÍ s AROMATERAPIÍ


Studio Elestial, Brno v termínu 29.9.2020
od 17:00 do 19:00 hod

Přijměte pozvání na voňavý podvečer plný aromaterapie, těším se na Vás Šárka.


Masérská a trenérská škola
Mgr. Romana Šimáčka, LL.M.,MBA, 
Brno, Čichnova 23, termín 24.10.2020, 
od 9:00 do 18:00 hod

Přihlášky a více podrobností na stránkách školy, přejít na odkaz.

KURZY - VÍKENDOVÉ a RELAXAČNÍ


Lipová lázně v termínu 6.11. - 8.11. 2020
Host: Ing. Alena Naďová, Čarokvítí

Pojďte s námi poznat sílu podzimu, podívat se na věci do hloubky, prozkoumat svůj život a zjistit co nám v něm funguje a co ne. Společně uvidíme to, co na jaře ani v létě vidět nelze, protože v těchto obdobích je naše energie nasměrována ven, zatímco na podzim se energie stahuje dovnitř do našeho nitra. Podzim je nejlepším obdobím roku pro zahajování změn v našem životě, ideální zasít semínka našich nových záměrů. Odpočinek, plody přírody, bylinky a aromaterapie nám pomohou zahnat chmury z podzimního počasí, těším se na Vás Šárka. 

TENTO PODZIMNÍ KURZ JE JIŽ PLNĚ OBSAZEN.KURZY - SPECIÁLNÍ a VÝUKOVÉ


KURZY - POHYBOVÉ a ZDRAVOTNÍ


PODROBNOSTI KE KURZŮM

Kurzy - vzdělávací s aromaterapií. 

- jsou plné vůní, tvoření a dobré nálady. Nechají vás zapomenout na běžné starosti, jsou skvělým osvěžením všedních dnů a časem, kdy se můžete věnovat jen sami sobě a péči o vaše tělo.

Kurzy jsou výukové se zaměřením na aromaterapii a v odborných kurzech pod záštitou Masérské a trenérské školy, Mgr. Romana Šimáčka, LL.M., MBA, jsou určeny nejenom zájemcům, kteří se chtějí o aromaterapii něco více dozvědět, ale jsou zacíleny i na masérskou praxi.

Na všech těchto kurzech si vždy najdeme chvilku vyrobit si něco voňavého a jedinečného jenom pro vás. Tak si trochu té úžasné přírodní péče odnesete i domů.


Kurzy - speciální a výukové.


Kurzy - pohybové a zdravotní.


Kurzy - víkendové a relaxační.

Jarní kurzy - na těchto víkendových kurzech společně po zimě nastartujeme vyčerpaný organismus, zbavíme ho všeho starého a nepotřebného a postavíme se čelem k novým výzvám. Jaro je čas zrození, příroda mění svou energii, je s námi velice intenzivně propojena, začíná nový biologický rok. Naučíme se jí společně naslouchat a vyrovnat se tak s jarní únavou, s důležitým ochranným signálem těla, který nás varuje před přetížením.

Podzimní kurzy - je naopak náš čas k tomu, kdy se společně zastavíme, zpomalíme a zklidníme náš organismus. Některé věci v našem životě necháme jít, vytřídíme to co nám už neslouží, co nás zlobí a rozesmutňuje. Podzim je čas naplňování a dozrávání, příroda už nebují, ale dozrává a utišuje se. Stejně tak my společně získáme duševní klid, rovnováhu a nasbíráme energii potřebnou pro další náročné zimní období.

Nejenom prarodiče vedli mé kroky životem, ale především moje máma mě učila lásce k přírodě a znalostem o jejích léčivých darech. Nikdy nezapomenu na chvíle strávené v nádherné přírodě Vysočiny, v lesích a na loukách, kdy jsme jako malé se sestrou chodily s mámou na sběr léčivek. Tehdy jsem sbíraly bylinky nejenom do školy, ale hlavně na čajové směsi, které máma pro nás na zimu každý rok připravovala. Dnes jsem jí za tyto chvíle moc vděčná. Bylinky stále ráda používám a na každém kurzu při společném vaření se jim vždy snažím věnovat, pomáhají nám k celkové regeneraci a relaxaci organismu. Dozvíte se o nich více, nejen o jejich uplatnění v kuchyni a jejich léčebné síle, ale také o použití ve starobylé aromaterapii při vykuřování.

Zvýhodněné nabídky pro klienty Relax - Růženka.

Všichni mí klienti mohou čerpat věrnostní slevy na masáže a mají možnost využít zvýhodněných cenových podmínek na výrobky těchto značek:

  • Česká aromaterapeutická kosmetika nejvyšší kvality Yasminka. 
  • Česká certifikovaná přírodní a BIO kosmetika Nobilis Tilia.
  • Česká aromaterapeutická kosmetika Original ATOK.
  • Česká přírodní kosmetika Saloos.
  • Ruční výroba přírodní kosmetiky, mýdel s kozím mlékem, bylinkových šampónů a keramických doplňků MÝDLÁRNA ROZMARÝNKA.

  • AMANDE LUX - přírodní kosmetika a originální niche parfémy nejstarší francouzské parfumerie Galimard s tradicí od roku 1747.

  • Life Mine - z pramenu života - pomůcky pro kosmetiku, manikúru, pedikúru, koupele, sauny a masáže.