Kosmetika

"Vaše tělo je drahokam, pečuji o něj starostlivě a s láskou."

Kosmetika - Růženka = relaxace a účinky přírodních látek na cestě ke zdravé a krásné pleti.

Kosmetická péče o pleť je dnes neoddělitelnou součástí našeho života. Každá žena, již od pradávna touží po půvabu a zejména pak, po dokonalé pleti bez vrásek. Všechna období lidstva tak měla svá doporučení a osvědčené rady jak na to. Jisté je, že žena, která o svou pleť pravidelně pečuje, si zachovává dlouho mladistvý vzhled, její pleť zůstává stále vitální a krásná. Udržovací domácí péče, ve spojení s nabídkou mého studia, pomáhá ženám v této oblasti dosáhnout výborných výsledků. Relax - Růženka, vám nabízí kvalitní kosmetické ošetření pleti, včetně poradenství s individuálním přístupem ke každé z vás.

Kosmetické ošetření pleti tak skvěle doplňuje moji nabídku v péči o ženu a její zdravý vzhled. Od liftingové masáže obličeje, velmi oblíbené u mých klientek, byl totiž už jen malý krůček ke kosmetické péči o pleť. Můžete se tak těšit na úžasné propojení šetrné a přírodní kosmetiky s aromaterapií, na manuální liftingovou masáž obličeje a v dnešní době již nezbytné moderní neinvazivní profesionální přístrojové ošetřením pleti obličeje, dekoltu i krku. 

"Dopřejte si zastavení v každodenním shonu, uvolněte se a nechte se jen hýčkat."

Nabídka kosmetického ošetření péče Relax - Růženka:

- uvedené délky ošetření jsou zárukou kvalitní kosmetické péče o vaši pleť, součástí délky ošetření je cca 15 min na úvodní anamnézu a relaxaci po ošetření.

Nabídka profesionální kosmetické péče:

Žádná pleť není univerzální, proto je důležité vždy ke každé z vás přistupovat individuálně a zvolit tak správnou péči. Níže uvedená speciální ošetření pleti jsou mým doporučením s ohledem na stáří pleti a obecné vlastnosti pleti. Samotné kosmetické ošetření se pak může ještě individuálně mírně měnit, či se v něm mohou vzájemně kombinovat jednotlivé procedury, a to vždy podle typu pleti klientky a aktuálního stavu pleti klientky. Před samotným ošetřením pleti je každá klientka podrobně seznámena s celou procedurou ošetření pleti s tím, že případné změny v postupu ošetření pleti nemají vliv na výši původní ceníkové ceny. 

Ošetření pleti zrající krásné ženy - vhodné pro ženy od 25 do 55 let

- celková délka ošetření je 80 minut, podrobně k ošetření viz níže

Doporučený počet návštěv pro maximální efekt - udržovací péče 1x měsíčně

950 Kč

Ošetření pleti vědomé moudré ženy - vhodné pro ženy nad 55 let

- celková délka ošetření je 80 minut, podrobně k ošetření viz níže

Doporučený počet návštěv pro maximální efekt - udržovací péče 1x měsíčně 

950 Kč

Ošetření pleti mocné čarodějky - vhodné pro ženy do 25 let

- celková délka ošetření je 80 minut, podrobně k ošetření viz níže 

Doporučený počet návštěv pro maximální efekt - udržovací péče 1x měsíčně

950 Kč

Ošetření mladistvé dívčí pleti - vhodné pro ženy do 20 let (aknózní pleť)

- celková délka ošetření je 80 minut, podrobně k ošetření viz níže

Doporučený počet návštěv pro maximální efekt - 5 ošetření v intervalech 4-7 dnů

850 Kč

Nabídka doplňkové kosmetické péče:

Ke každému výše uvedenému ošetření pleti lze objednat doplňkové služby, a to úpravu a barvení obočí, barvení řas, depilace obličeje a zábal rukou, podrobněji viz níže. Případně lze tuto péči objednat samostatně v tomto případě pak prosím počítejte ještě k uvedeným časům navíc s cca 15 min na úvodní anamnézu a relaxaci po ošetření.

Barvení obočí v rámci kosmetického ošetření pleti

- celková délka ošetření je 10 minut navíc k celkové délce ošetření pleti

80 Kč

Barvení řas v rámci kosmetického ošetření pleti

celková délka ošetření je 15 minut navíc k celkové délce ošetření pleti

100 Kč

Depilace páskou nad horním rtem v rámci kosmetického ošetření pleti

- celková délka ošetření je 5 minut navíc k celkové délce ošetření pleti

50 Kč

Depilace obličeje v rámci kosmetického ošetření pleti

- celková délka ošetření je 15 minut navíc k celkové délce ošetření pleti

150 Kč

Úprava obočí a barvení obočí - samostatně

- celková délka ošetření je 30 minut

350 Kč

Barvení řas - samostatně

- celková délka ošetření je 30 minut 

350 Kč

Depilace obličeje - samostatně 

- celková délka ošetření 30 minut

350 Kč

Aromaterapeutický TEPLÝ ZÁBAL RUKOU s MASÁŽÍ více v záložce

- v rámci kosmetiky - 15 minut navíc k základní délce kosmetického ošetření  

AROMATERAPIE

350 Kč

Nabídku dalších masáží najdete v záložce 


Péče o PLEŤ ZRAJÍCÍ KRÁSNÉ ŽENY

- je vhodné ošetření pleti pro zrající krásnou ženu ve věku od 25 let až do 55 let. Od 25 roku života si tělo pomalu přestává vyrábět kolagen a elastin. Navíc kůže produkuje zhruba o 30 % tuku méně než dříve. Kolem očí a úst se objevují první mimické vrásky a pleti se také snižuje schopnost regenerace, protože klesá množství kyseliny hyaluronové. To vše tak nějak plíživě a nenápadně pokračuje a vrásky se pomalu, ale jistě prohlubují a pleť povadá, proto je třeba co nejdříve začít o pleť intenzivně pečovat a zařadit do ošetření pleti speciální proti vráskové procedury, které obnoví tvorbu kolagenových a elastinových vláken. Jedna z nejúčinnějších metod pro odstranění vrásek a vypnutí pokožky je péče pomocí radiofrekvence.

- Ošetření zahrnuje:  kompletní odlíčení pleti a tonizaci pleti. Úpravu obočí. Povrchové a hloubkové čištění pleti, které se provádí ultrazvukovou špachtlí, eventuálně ručně za pomoci aplikace změkčovacího gelu a HOT kladívka, vždy podle potřeb a stavu pleti. Dále následuje peeling pleti a ošetření pleti multipolární radiofrekvencí. Poté aplikace séra s aktivními látkami, vitamíny a minerály. Aktivní látky se do pleti zapracují pomocí stimulačního ultrazvuku a manuální liftingové masáže. Po masáži se podle typu pleti aplikuje vhodná pleťová maska, která se nechá působit společně LED světelnou terapií (tunelem), vybere se typ/barva světla podle aktuální potřeby pleti. Maska se smyje, aplikuje se sérum a pleť se zklidní COLD kladívkem, díky tomu se všechny prospěšné látky uzavřou hluboko v pleti a pleť se krásně zklidní. Na závěr se nanese a vyživující krém podle typu pleti, celé ošetření tak zajistí kvalitní výživu a hloubkovou hydrataci pleti. Toto ošetření intenzivně působí proti známkám stárnutí pokožky, minimalizuje tvorbu vrásek, dodává pleti pevnost a pružnost, odbourává podkožní tuk v oblasti dvojité brady, vyhlazuje krk a dekolt, navrací pleti svěží a mladistvý vzhled.

Péče o MLADISTVOU DÍVČÍ PLEŤ

- je vhodné ošetření pro problematickou a aknózní pleť dívek do 20 let. Ošetření pomáhá předcházet tvorbě akné a mít tak perfektně čistou pleť bez komedonů.

- Ošetření zahrnuje: kompletní odlíčení pleti a tonizaci pleti, včetně povrchového čištění pleti. Úpravu obočí. Hloubkové čištění pleti, které se provádí ultrazvukovou špachtlí, eventuálně se dočišťuje ručně za pomoci aplikace změkčovacího gelu a HOT kladívka, vždy podle potřeb a stavu pleti. Po hloubkovém čištění se pleť znovu očistí, tonizuje a vyživí aktivními látkami za pomocí stimulačního ultrazvuku a nakonec zklidní COLD kladívkem. Následně se na pleť aplikují speciální séra, která regulují tvorbu kožní mazu a regenerují kožní buňky a předchází tak celkově podráždění pleti. Séra se do pokožky zapracovávají LED světelnou terapií (tunelem). Modré světlo LED terapie výborně snižuje aktivní tvorbu mazu a skvěle pomáhá s mírněním zánětlivých projevů na pleti. Na závěr je pleť ošetřena zklidňujícím antibakteriálním krémem s hydratačním účinkem, který jí dodá vitamíny a minerály. Pokožka tak zůstane hebká a svěží.

Péče o PLEŤ MOCNÉ ČARODĚJKY

- je vhodné ošetření pleti pro ženy do 25 let, jejichž pleť už netrpí na výrazné akné a zároveň je v tomto věku schopná se sama plně regenerovat. Velkou část tohoto ošetření tvoří manuální liftingová masáž, která díky své šetrné technice s ohledem na tok lymfy, pleť obličeje a dekoltu krásně stimuluje, vyhladí, rozjasní a vypne.

- Ošetření zahrnuje: kompletní odlíčení pleti a tonizaci pleti. Úpravu obočí. Povrchové a hloubkové čištění pleti, které se provádí ultrazvukovou špachtlí, eventuálně ručně za pomoci aplikace změkčovacího gelu a HOT kladívka, vždy podle potřeb a stavu pleti. Dále následuje peeling pleti a aplikace séra s aktivními látkami, vitamíny a minerály. Aktivní látky se do pleti zapracují pomocí stimulačního ultrazvuku a manuální liftingové masáže. Po masáži se podle typu pleti aplikuje pleťová maska, která se nechá působit společně LED světelnou terapií (tunelem), vybere se typ/barva světla podle aktuální potřeby pleti. Maska se smyje, aplikuje se sérum a pleť se zklidní COLD kladívkem, díky tomu se všechny prospěšné látky uzavřou hluboko v pleti a pleť se krásně zklidní. Na závěr se nanese zvláčňující a vyživující krém dle typu pleti. Toto ošetření účinně zpomaluje proces stárnutí pleti, vzniku vrásek, zvyšuje pružnost pokožky a snižuje napětí v obličeji. V případě žádosti klientky, lze toto ošetření pleti velmi účinně provést i bez použití přístrojové kosmetiky.

Péče o PLEŤ VĚDOMÉ MOUDRÉ ŽENY

- je vhodné ošetření pleti pro vědomou moudrou ženu ve věku od 55 let. Vlivem hormonálních změn v souvislosti s menopauzou se pokožka dehydratuje a rychleji vysychá. Prohlubují se tak vrásky, povolují kontury tváře a snižuje se pevnost pleti. S postupujícím věkem, kůže slábne a pleť je velice jemná, také může být hodně citlivá, proto je k ní třeba přistupovat velmi šetrně, ale zároveň se ji snažit co nejvíce hydratovat a dokonale vyživit. 

- Ošetření zahrnuje:  kompletní odlíčení pleti a tonizaci pleti. Úpravu obočí. Jemné čištění pleti, vždy podle potřeb a stavu pleti. Následuje jemný peeling s bylinnými pudry. Oblast dekoltu se ošetří bylinným scrubem. Pokud pleť dovolí tak následuje i ošetření s multipolární radiofrekvencí. Poté aplikace séra s aktivními látkami, vitamíny a minerály. Aktivní látky se do pleti zapracují pomocí stimulačního ultrazvuku a manuální velice jemné relaxační masáže. Po masáži se podle typu pleti aplikuje vhodná pleťová maska, která se nechá působit společně LED světelnou terapií (tunelem), vybere se typ/barva světla podle aktuální potřeby pleti. Maska se smyje aplikuje se sérum a pleť se zklidní COLD kladívkem, díky tomu se všechny prospěšné látky uzavřou hluboko v pleti a pleť se krásně zklidní. Na závěr se nanese vyživující krém podle typu pleti a zajistí tak výživu a hloubkovou hydrataci. Zralá pleť si zaslouží péči na míru - takovou, která pokožku kvalitně vyživí, hydratuje a zregeneruje a zredukuje vrásky. žena pak odchází s pocitem, že její pleť dokonale omládla.U všech výše uvedených ošetření pleti používám jen kvalitní aromaterapeutickou přírodní a šetrnou kosmetiku od renomovaných českých výrobců. Patří mezi ně tyto firmy: 

- česká šetrná kosmetika s vysokým podílem aktivních látek NAFIGATE Cosmetics, česká aromaterapeutická kosmetika nejvyšší kvality Yasminka, česká certifikovaná přírodní a BIO kosmetika Nobilis Tilia, česká aromaterapeutická kosmetika Original ATOK a česká přírodní kosmetika Saloos.

Pomocníci ve studiu Relax - Růženka, neivazivní přístrojová kosmetika

Multipolární radiofrekvence 

Multipolární radiofrekvence se 3 hlavicemi

- Multipolární radiofrekvence je určena pro hloubkovou intenzivní péči o pleť a je možno ji používat i během klasické kosmetické péče.

- Radiofrekvence zahřívá pleť, hloubkově stimuluje kolagenové vlákna, redukuje mimické vrásky, obnovuje svěžest pleti po slunění, odstraňuje příznaky ochablé pleti, vypíná kontury a redukuje dvojitou bradu.
- Dochází k hloubkovému prohřátí pleti do hloubky, čímž dochází k intenzivní stimulaci kolagenových vláken, výraznému zvýšení produkce kolagenu a velmi účinné redukci vrásek a vypnutí ochablé pleti. Radiofrekvenční ošetření zajišťuje také preventivní anti-aging péči a zpomaluje stárnutí pleti a tvorbu nových vrásek. Klientky si nejvíce cení okamžitě viditelných výsledků a zlepšení stavu pleti.

DERMAPDT světelný tunel

Světelná LED terapie

- Pomáhá s mnoha nežádoucími projevy pleti. Tato terapie je bezpečná, bez možných vedlejších účinků a bez bolesti.

- Přístroj využívá řadu spektrálních barev - červená, modrá, zelená, žlutá, fialová, kdy každá se hodí na jiné projevy a typ pleti. Tento přístroj zefektivňuje kosmetické ošetření pleti a podporuje zmírňování problémů pleti.

- Pomáhá s redukcí pigmentových skvrn, redukuje projevy stárnutí pleti a předchází tvorbě nových projevů stárnutí, zlepšuje aktivitu buněk. Nastartuje metabolismus buněk, což vede k tvorbě nových kolagenových a elastických vláken, usnadňuje prokrvení pokožky, což zlepšuje pevnost pleti, pleť rozjasňuje a rejuvenuje, dále zjemňuje vrásky a pomáhá s redukováním projevů akné.

Multifunkční kosmetický přístroj 

Ultrazvuková špachtle

- Ultrazvuková špachtle patří k přístrojům nezbytným pro každý estetický a kosmetický provoz. Intenzivně zprůchodní póry, otevře ucpané mazové žlázy, odstraní nadbytečný kožní maz a potlačí záněty, výrazně urychlí hojení akné a zánětů. Provede aktivní peeling pleti. Současně prozáří pleť a otevře pleť pro následnou penetraci.
- Ultrazvuková špachtle nezpůsobuje žádné zarudnutí či začervenání pleti, a tudíž je vhodná i pro pleť se sklonem k začervenání a pleť s kuperózou.

Multifunkční kosmetický přístroj 

Zapracovávání sér a aktivních látek ultrazvukem

- Stimulační ultrazvuk poskytuje stimulaci buněčných procesů a látkové výměny a současně penetraci, zapracování aktivních látek. Díky těmto funkcím se řadí k nejúčinnějších přístrojům v estetické péči.

- Ultrazvukové vlnění výrazně stimuluje látkovou výměnu a buněčné procesy. Díky tomu výrazně zrychluje hojení akné, redukuje drobné vrásky, snižuje nadprodukci melaninu a tím omezuje tvorbu pigmentových skvrn a zpevňuje cévní stěnu, čímž výrazně omezuje tvorbu rozšířených žilek.
- Ultrazvukové ošetření je doporučeno pro všechny typy pleti, i pro velmi citlivou pleť a kuperózní pleť.

Multifunkční kosmetický přístroj 

Lifting studeným a teplým kladívkem

- Hot a cold funkce mají širokou škálu účinků. Hot funkce stimuluje buňky, otevírá póry, prokrvuje pokožku a uvolňuje svaly. Cold funkce pleť zklidňuje a zároveň stahuje cévy a póry, ulevuje od bolesti a potlačuje záněty. Rychlé střídání hot a cold funkce nutí pleť zareagovat a vyrovnat tepelnou nerovnováhu, což vede k nastartování samo obnovovacích procesů pleti.
- Hot funkce: stimuluje buňky, otevírá póry, prokrvuje pokožku, uvolňuje svaly.
- Cold funkce: zklidňuje, stahuje cévy a póry, ulevuje od bolesti, potlačuje záněty.

Multifunkční kosmetický přístroj 

Diamantová mikrodermabraze

- Diamatová mikrodermabraze je bezbolestná neinvazivní metoda, jenž odstraňuje odumřelé buňky kůže z epidermis. Používá se jako hrubší mechanický peeling s větším efektem, a tudíž je vhodný na hrubou pokožku, rozšířené póry a tvrdou kůži.

- Je to přístroj fungující na bázi podtlaku, který "nasává" pokožku a zároveň jí obrušuje jako peeling. Pleť obrušuje a čistí. Výsledkem je zářivější hebčí pokožka, zjemněné vrásky a hyperpigmentace, stažené póry a mnoho dalších příznivých účinků.

Čeká na vás jen šetrná a přírodní kosmetika od českých výrobců.

Věřím v sílu přírody, českou kvalitu a ráda podporuji naši ekonomiku.

Zvýhodněné nabídky pro klientky studia Relax - Růženka.

Všechny mé klientky mohou čerpat věrnostní slevy na péči Relax - Růženka a mají možnost využít zvýhodněných cenových podmínek na výrobky níže uvedených značek, které k péči používám.

Zakládám si na podpoře českých výrobců.

 • Česká šetrná kosmetika s vysokým podílem aktivních látek NAFIGATE Cosmetics
 • Česká aromaterapeutická kosmetika nejvyšší kvality Yasminka.
 • Česká certifikovaná přírodní a BIO kosmetika Nobilis Tilia.
 • Česká aromaterapeutická kosmetika Original ATOK.
 • Česká šetrná kosmetika NAFIGATE.
 • Česká přírodní kosmetika Saloos.

Odvěká touha po kráse a její dlouhá cesta v čase, detailněji ke kosmetickému ošetření pleti.

Cesta hledání "elixíru" mládí a krásy:

     Jednou z nejkrásnějších žen celé historie byla královna Nefertiti. O svou krásu a mladistvý vzhled pečovala právě jen přírodními přípravky. Nejenom olivový olej a med jí pomáhal vyživovat a hydratovat její pleť. Starověcí Egypťané svou pleť hýčkali a zamilovali si i peeling, který zbavil tvář odumřelé kůže a vyčistil póry.
     Také ve starověkém Řecku a Římě bylo znakem dobrého postavení ve společnosti mít dokonalou a krásnou pleť. I zde patřil olivový olej k základní složce všech krémů, mastí, olejů a výživných masek. V té době se už používaly noční masky vyrobené z vnitřní měkké části chleba a kozího či oslího mléka, maska byla slupovací a ráno po ní byla pokožka jemná, hydratovaná a svěží.
     Oproti tomu ve středověku byla péče o pleť a krásu ženy považována za ďáblovo dílo. Čistotu a hygienu často nahrazovaly vonné látky. Dalo by se říct, že středověk byl celkově v péči o tělo dobou temna.
     K významnému rozvoji v oblasti výroby kosmetických prostředků pak došlo až v 18. a 19. století. Tehdy už "zázračné" kosmetické přípravky vyráběli lékárníci a mydláři. Receptury na krémy, mastičky a různé vodičky se dědily a předávaly z generace na generaci a povětšinou se jednalo o tajné recepty. Postupně se kosmetické přípravky zdokonalovaly a vyvíjely se až do dnešní podoby. Asi od poloviny 19. století došlo k velkému rozmachu v oblasti kosmetické chemie a přírodní látky v přípravcích se začaly hojně nahrazovat látkami syntetickými.
     Ve 20. století se kosmetika stala neodlučitelnou součástí života žen, a to bez ohledu na jejich sociální postavení. I naše babičky vyzkoušely mnoho způsobů, jak pleť omladit, vyživit, vypnout ji, zbavit se tak vrásek a zpomalit jejich tvorbu. V tomto období vzniklo mnoho kosmetických značek a řada inovativních kosmetických prostředků. Tváří dokonalé péče o pleť byly známé herečky a baletky.
     Na přelomu 20. - 21. století zaznamenává velký boom plastická chirurgie. Kosmetické plastiky se začínají objevovat už šedesátých letech dvacátého století, podstupují je hlavně celebrity ze šoubyznysu. Dnes už je plastická chirurgie dobře dostupná i pro široké vrstvy obyvatel. Plastická chirurgie se řadí mezi invazivní metody úpravy těla. Plastická chirurgie, ale není jen estetickou záležitostí, v mnoha případech pomáhá lidem řešit problémy po vážných úrazech nebo onemocněních, proto má v našem světě své opodstatněné místo.
     Další z metod, která patří do rukou lékařů je estetická dermatologie, která je v současné době hodně oblíbená, protože dokáže nemalé zázraky. Bez chirurgického zákroku umí navrátit mladiství vzhled a řada metod je navíc naprosto bezbolestná a nevyžadující žádnou rekonvalescenci. Mezi tyto ošetření patří například tyto omlazující zákroky: regenerace krevní plazmou, mezoterapie, injekční odstraňování vrásek, facelifting pomocí mezonití a laserová omlazení.
     Skvělou volbou v péči o pleť, stále i v dnešní době zůstává, každodenní poctivá péče o pleť a pravidelné odborné a kvalitní kosmetické ošetření pleti pomocí neinvazivních metod. Neinvazivní kosmetické metody, jsou metody, které mají ve své kompetenci kosmetičky. Pokud jsou poskytovány odborně a pravidelně, dokáží velké zázraky, mohou vaši pleť udržet dlouhé roky ve výborné kondici tak, abyste na žádné invazivní zákroky nemusela.
     21 století je ve znamení návratu k přírodní kosmetice. V rukou kosmetiček jsou dnes, v době odklonu od syntetiky, mocné zbraně v podobě přírodních přípravků a šetrné kosmetiky. Kosmetička může používat skvělé pomocníky, ti umí zvýšit efekt omlazení pleti a synergicky pomohou účinkům kvalitních přírodních látek a šetrných vyživujících aktivních látek v použité kosmetice. Kvalitní vyčištění pleti, vyživení pleti, stimulace a zrelaxování pleti, úprava obočí, depilace a barvení řas, už dnes nejsou jediné nástroje, které má šikovná kosmetička ve svých rukou. Existuje neinvazivní přístrojová kosmetika, která v kombinaci s přírodní péčí dokáže vaši pleť dokonale zbavit nevzhledných vrásek, váčků pod očima a povadlosti. Navrátí pokožce ubývající kolagen a zpevní ji zevnitř. Tyto metody jsou rychlé, bezbolestné a výsledek je viditelný okamžitě a splní tak očekávání i těch nejnáročnějších klientek.


Kontraidikace - kdy neprovádím kosmetické ošetření:

 • všechny akutní stavy (záněty, virózy, infekce, TBC apod.)
 • onkologické problémy (nádorová onemocnění - přístrojová kosmetika vyloučena)
 • závažné choroby srdce (infarkty, srdeční arytmie, neléčený vysoký krevní tlak, přístrojová kosmetika vyloučena u kardiostimulátoru)
 • špatná srážlivost krve, zvýšená krvácivost
 • záněty v obličeji - záněty svalů, nervů, zubů, kůže
 • při spálené pleti obličeje od slunce
 • při kožních onemocněních a úrazech v obličeji a dekoltu (otevřená poranění, plísně, opary, ekzémy)
 • v případě nedávného chirurgického liftingu či aplikace injekcí botulotoxinových nebo kyseliny hyaluronové - ošetření lze provést za cca 4 měsíce od aplikace těchto injekcí či od plastické operace.
 • oční nemoci - zelený zákal - glaukom