Masáže

"Vaše tělo je drahokam, pečuji o něj starostlivě a s láskou."

Masáže - Růženka = nedílná součást vašeho pilíře odpočinku.

Masáž je jedna z metod, která udržuje vaše tělo v rovnováze. Masírováním uvolňuji přetížené svaly, ulevím od bolesti a při pravidelné aplikaci odstraním funkční poruchy v rovnováze mezi svalovým, vazivovým a kostěným aparátem těla. Masáže Relax - Růženka jsou určeny ženám, pečují o jejich zdraví a krásu a pomocí aromaterapie harmonizují tělo a ducha. 

Masáže - Růženka, jsou profesionální masáže, při nichž používám zásadně jen přírodní produkty - nejkvalitnější oleje lisované za studena, profesionálně míchané přírodní masážní oleje s éterickými oleji od předních českých výrobců BIO přírodní aromaterapeutické kosmetiky, nebo vytvářím individuální přírodní masážní směsi s éterickými oleji, tak aby masáž byla ještě účinnější.

Nabídka masáží Relax - Růženka:

- uvedené délky masáží jsou potřebné k provedení kvalitní a účinné masáže, prosím počítejte ještě navíc s 20 min na úvodní anamnézu a relaxaci po masáži.
(Pro zobrazení podrobností k jednotlivým masážím je třeba se přihlásit na Facebook.)

Regenerační-sportovní masáž šíje

- délka masáže 25 minut, podrobnosti najdete zde

350 Kč

Regenerační-sportovní masáž zad

- délka masáže 55 minut, podrobnosti najdete zde

650 Kč

Breussova uvolňovací masáž zad

- délka masáže 60 minut

600 Kč

Regenerační-sportovní masáž šíje a zad

- délka masáže 75 minut 

850 Kč

Manuální liftingová masáž obličeje

- délka masáže 60 minut, podrobnosti najdete zde

800 Kč

Celotělová regenerační-sportovní masáž

- délka masáže 120 minut, podrobnosti najdete zde 

1.550 Kč

Celotělová meridiánová masáž dle Willyho Penzela

- délka masáže 120 minut

1.700 Kč

Ájurvédská relaxační a uvolňující celotělová masáž

- délka masáže 120 minut

1.700 Kč

Regenerační-sportovní masáž horních končetin 

- délka masáže 55 minut

650 Kč

Regenerační-sportovní masáž horních končetin a šíje

- délka masáže 75 minut

850 Kč

Regenerační-sportovní masáž dolních končetin

- délka masáže 55 minut

650 Kč

Regenerační-sportovní masáž dolních končetin a hýždí

- délka masáže 75 minut

850 Kč

Regenerační-sportovní masáž hrudníku

- délka masáže 45 minut

550 Kč

Uvolňovací masáž břicha

- délka masáže 25 minut

350 Kč

U každé z výše uvedených masáží si můžete vybrat zda budeme masírovat jen čistým přírodním olejem vhodně zvoleným pro délku a typ masáže, nebo profesionálně namíchanými aromaterapeutickými přírodními masážními oleji s obsahem éterických olejů od předních českých výrobců YasminkaOriginal Atok nebo Nobilis Tilia

Pokud budete mít zájem o přípravu individuální směsi přírodního masážního oleje s éterickými oleji, kterou zacílím na vaše aktuální problémy, prosím počítejte navíc s časem 60 min ke každé uvedené masáži. Více na Aromaterapie - Růženka. Cena masáže uvedená v ceníku se pak s individuální aromaterapeutickou konzultací a přípravou masážního oleje na míru zvýší o 250,- Kč.

OBJEDNÁVKY telefonicky 737 724 131

Případně vyplňte všechny údaje do formuláře níže a do poznámky dejte prosím požadovaný termín.

Zvýhodněné nabídky pro klienty Relax - Růženka.

Všichni mí klienti mohou čerpat věrnostní slevy na masáže a mají možnost využít zvýhodněných cenových podmínek na výrobky těchto značek:

 • Česká aromaterapeutická kosmetika nejvyšší kvality Yasminka.
 • Česká certifikovaná přírodní a BIO kosmetika Nobilis Tilia.
 • Česká aromaterapeutická kosmetika Original ATOK.
 • Ruční výroba přírodní kosmetiky, mýdel s kozím mlékem, bylinkových šampónů a keramických doplňků MÝDLÁRNA ROZMARÝNKA.

 • AMANDE LUX - přírodní kosmetika a originální niche parfémy nejstarší francouzské parfumerie Galimard s tradicí od roku 1747.

 • Life Mine - z pramenu života - pomůcky pro kosmetiku, manikúru, pedikúru, koupele, sauny a masáže.

Vysvětlení a doplnění některých pojmů a obsahu textu výše.

Funkční poruchy pohybového aparátu :

Při současném životním stylu, kdy mnozí z nás tráví většinu dne v sedě, ať už v kancelářích, za volantem nebo jednostrannou zátěží těla, dochází často k poruchám pohybového aparátu. Rychlá doba plná technických vymožeností snižuje fyzické nároky na člověka a naopak zvyšuje nároky psychické. To vše se pak projeví celou škálou nepříjemných příznaků, počínaje pocitem trvalé únavy až po vysloveně bolestivé stavy. Svalová ochablost s ní spojená zhoršená kloubní odolnost, špatné držení těla a nefunkčnost celého organismu je prostě běžným důsledkem dnešní moderní doby. 

Funkční poruchy pohybového aparátu jsou vratné poruchy. Nejsou zde přítomny ještě žádné strukturální změny tkání. Při indikaci správné masážní terapie propojené s pohybem může dojít k jejich úplnému odstranění. Funkční poruchy se projevují "pouze" poruchou funkce pohybového aparátu, popřípadě jeho bolestí. Ta může být místní, vyskytující se přímo v místě poruchy = mám nějaký problém ve velkém hýžďovém svalu a tam mě to také bolí, ale může se jednat o bolest tzv. přenesenou = porucha je v oblasti dolní krční páteře a přitom mě ukrutně bolí hlava na spáncích.

Z dlouhodobého hlediska přispívají funkční poruchy velmi výrazně ke vzniku poruch strukturálních, dalo by se říci, že jsou za jejich vznik přímo odpovědné. Je tedy žádoucí ovlivnit funkční poruchy dříve, než vyvolají poruchy strukturální = s artrózou kyčelního kloubu už je daleko horší pořízení než s funkčními poruchami v oblasti dolních končetin, pánve a bederní páteře, které se v průběhu let podílí na jejím vzniku. Až 90% bolestí našeho hybného systému připadá na vrub právě funkčním poruchám.

Za správně zvolenou terapii považuji vhodně vybranou regenerační a relaxační masáž společně s pravidelnou pohybovou aktivitou, masáž si pak můžete dopřát jak před, tak po aktivním pohybu. Pokud mohu doporučit, čerpám z vlastní zkušenosti, jestli jste již ve stavu, kdy pociťujete bolesti, a máte lékařem vyloučeny strukturální změny ve svalech, kloubech a kostech, je nejlepší si masáž dopřát před cvičením. Masáž tak uvolní zatuhlé bolestivé místa a cvičení se tak pro vás stane radostí a ne soužením v bolesti. Pokud však nemáte žádné bolesti a pravidelně cvičíte, nebo jste aktivní sportovec, pak je vhodné masáž zařadit jako relaxaci a uvolnění svalů po aktivním pohybu. 

Za kvalitně provedenou masáž, považuji tu, která je pro klienta příjemná. Díky ní dojde k celkovému uvolnění, pocitu spokojenosti, subjektivnímu vnímání pohody a masáž pak může velice účinně sloužit jako psychohygiena. Každý člověk je jinak citlivý na bolest, a dokonce i stálý klient může být jinak citlivý na úterní a jinak zase na čtvrteční masáži. Jedná se o velmi subjektivní vjemy, které musím jako masérka vždy respektovat a s klientem o tom aktivně komunikovat. Jsou klienti, kterým intenzivní masáž vyhovuje a je jim příjemná, a naopak jsou klienti, kteří preferují jemnější provedení masáže. V obou případech zvolením správných postupů při masáži dosáhnu stejného výsledku v uvolnění přetížených svalů. Přijďte si ke mě odpočinout a zregenerovat tělo v mém světě masáží a aromaterapie, budu se na vás těšit, Šárka V.

TDP lampa:

Tuto terapeutickou lampu používám pro rozehřátí svalů příslušné partie těla před masáží. Zahřátí před masáží je velmi podstatné, protože se jím uvolní křečovité stažení svalů v namáhaných oblastech, tak se celkově zvýší účinek prováděné masáže. 

Tato lampa má, ale další mimořádně účinky, podporuje krevní oběh, ulevuje od bolestí svalů a jiných nemocí, pomáhá hojit lehká poranění, pomáhá od bolestí u artritidy a pomáhá léčit různá kožní onemocnění. Přináší rychlou úlevu při bolestech zad, šíje a hlavy. Zmírňuje chronické prochladnutí. Záněty, zranění a zlomeniny kostí se v mnoha případech léčí rychleji. Kromě těchto předností se TDP lampa osvědčila na povzbuzení látkové výměny, regulaci fyziologických ukazatelů podvýživy a při zmírnění zánětů. Podobně jako při akupunktuře posilňuje a obnovuje narušený tok energie v meridiánech. V Číně se používá i místo moxy - prohřívá a nekouří. Lampa získala zlatou medaili na 35. světovém veletrhu vynálezů v roce 1986 v Bruselu. (Schváleno pro EU. Certifikát TÜV.)

Kontraidikace - kdy neprovádím masáž:

 • všechny akutní stavy (záněty, virózy, infekce, TBC apod.)
 • onkologické problémy (nádorová onemocnění)
 • závažné choroby srdce (infarkty, srdeční arytmie, neléčený vysoký krevní tlak)
 • špatná srážlivost krve, zvýšená krvácivost
 • záněty žil, křečové žíly
 • kožní onemocnění (otevřená poranění, plísně, bércové vředy)
 • těhotenství do ukončeného 3. měsíce (TDP lampa nepoužívám po celou dobu těhotenství)
 • TDP lampa nelze použít - pokud má klient kardiostimulátor a na děti do 6 let věku
 • manuální lifting obličeje - v případě nedávného chirurgického liftingu či aplikace injekcí botulotoxinových nebo kyseliny hyaluronové - masáž lze provést za cca 3-4 měsíce od aplikace těchto injekcí či od plastické operace.