Aromaterapie

"Vaše tělo je drahokam, pečuji o něj starostlivě a s láskou."


Aromaterapie - Růženka = nedílná součást vašeho pilíře odpočinku.

Aromaterapie působí na člověka velkou ozdravující sílou rostlinných silic, látek které si rostliny vyrábí pro svou ochranu a přežití. Stejně tak, jak silice pracují pro rostliny, dokáží pomáhat člověku. Blahodárné účinky rostlinných silic = éterických olejů na lidské tělo jsou známy tisíce let. Po staletí člověk využívá jejich podpůrné léčebné vlastnosti a harmonizační účinky na psychiku. Společně se mnou tak znovu objevíte sílu přírody a kouzlo aromaterapie.

Aromaterapii cíleně používám k udržení a podpoře fyzické a psychické pohody vašeho těla. Společně, dle vašich aktuálních fyzických a psychických potřeb, vytvoříme individuální směsi éterických olejů pro masáž a inhalaci. Zároveň tak mohu propojit aromaterapii s masáží, masáž se tak pro vás stane úžasnou cílenou pomocí při obtížích, velkou relaxací a duševní terapií.

Nabídka aromaterapie Relax - Růženka:

Aromaterapeutická individuální konzultace

 - délka konzultace 60 minut

Součástí konzultace je voňavý balíček jen pro vás

- výroba éterického parfému, krému a inhalační tyčinky

- základy aromaterapie, co jsou éterické oleje, jak na člověka působí

- jak správně používat éterické oleje, jakou formou a jakou koncentrací

- jak poznat kvalitní éterické oleje 

550 Kč

Aromaterapeutická konzultace ve spojení s masáží

- délka konzultace 60 minut (obsahuje i úvodní pohovor a relax po masáži)

plus délka a cena vybrané masáže uvedená zde

Součástí konzultace je

- výroba individuální aromaterapeutické masážní směsi

- základy aromaterapie, co jsou éterické oleje, jak na člověka působí

- jak správně používat éterické oleje, jakou formou a jakou koncentrací

- jak poznat kvalitní éterické oleje 

- masáž dle vlastního výběru z nabídky Masáže- Růženka

250 Kč

plus

cena

masáže

Je třeba si uvědomit, že s aromaterapií je to stejné jako s bylinkami, nikdo z nás nepůjde na louku a nenatrhá si květiny, co se mu budou líbit a neuvaří si z nich čaj, aniž by je znal. Stejně tak bychom měli přistupovat k éterickým olejům = rostlinným silicím. Jsou to látky s charakteristickými vlastnostmi, které nám mohou být velice prospěšné, ale musíme je umět správně používat. Je velmi důležité znát jejich účinky, hodnoty správných koncentrací a možné způsoby užití. Éterické oleje = rostlinné silice jsou vysoce koncentrované přírodní látky, kdy jedna kapka éterického oleje obsahuje až stovky směsí látek, které specificky působí na lidský organismus. Na svých konzultacích vás naučím základní pravidla pro používání éterických olejů, tak aby jste mohli jejich blahodárné účinky využívat nadále už jen bez obav. 

 OBJEDNÁVKY  telefonicky 737 724 131

Nebo vyplňte všechny údaje do formuláře níže a do poznámky dejte požadovaný termín a v případě konzultace s masáží prosím uveďte vybranou masáž.

Zvýhodněné nabídky pro klienty Relax - Růženka.

Všichni mí klienti mohou čerpat věrnostní slevy na masáže a mají možnost využít zvýhodněných cenových podmínek na výrobky těchto značek:

  • Výrobce české certifikované přírodní a BIO kosmetiky Nobilis Tilia.
  • Výrobce české aromaterapeutické kosmetiky Original ATOK.
  • Ruční výroba přírodní kosmetiky, mýdel s kozím mlékem, bylinkových šampónů a keramických doplňků MÝDLÁRNA ROZMARÝNKA.

  • AMANDE LUX - přírodní kosmetika a originální niche parfémy nejstarší francouzské parfumerie Galimard s tradicí od roku 1747.

  • Life Mine - z pramenu života - pomůcky pro kosmetiku, manikúru, pedikúru, koupele, sauny a masáže, přírodní kosmetika s bulharskou růží a zeolitem, přírodní detoxikace organismu.

Vysvětlení a doplnění některých pojmů a obsahu textu výše.